Ik heb zelf wel eens een beschadigde face-up hersteld, dus alleen het deel wat het beschadigd was, en de rest gewoon in tact gelaten. Ik heb de delen die gewoon nog goed waren afgedekt, en met MSC alleen het deel wat bewerkt moest worden gespoten, ik heb helemaal niks aan scheidingslijnen gezien, maar het was een Yo-SD meisje, misschien dat dat uitmaakt?
Vraag over schuurpapier, dat kan gewoon. Ik heb zelf geen Pullip, maar wel Tangkous en Blythes, die zijn van hetzelfde materiaal.
Ik gebruik vaak zowel alcohol als een fijn schuurpapiertje om de oude face-up eraf te halen, zolang je fijn schuurpapier gebruikt, zal je de pop niet beschadigen. Je zult in eerste instantie wel verschil zien, met de rest, maar als de MSC erover zit, niet meer, naar mijn weten.
Nou moet ik echter bij dit verhaal wel vermelden, dat ik niet weet hoe het uitpakt met de originele face-up van Pullips, want ik heb geen flauw idee of ze daar ook al MSC gebruikt hebben, als dat niet zo is, ja dan denk ik wel dat je een verschil zal zien. Ik heb zelf geen Pullip, dus ik kan dit niet voor je checken, Maar als je zoals hierboven beschreven doet:
Je zou met een wondersponsje voorzichtig de deeltjes weg kunnen poetsen die je niet wil hebben. Daarna weer spuiten met MSC, face up aanpassen en afsluiten met nieuwe laag MSC.
Dan zal je het denk ik niet meer zien, aangezien er dan over het gehele hoofd een laag MSC gaat
Een wonderspons is inderdaad ook wel een goeie optie

Heb die daar zelf nog nooit voor gebruikt.
Succes ermee!
