Page 1 of 1
tattoo op je doll??
Posted: 07 Jul 2009 22:45
by Angel
HoiHoi,
Hoe doen jullie de tattoo's bij dolls,
Ik zou bij Angel misschien een ster op haar heup willen

,
Of is er iemand die dat kan doen voor mij?
Groetjes Angel
Posted: 07 Jul 2009 23:03
by Amaris
hetzelfde als met face-ups.
Acryl, waterverf, msc, gloss en the rest van face-up spullen.Je kan hte ook gewoon schilderen en niet sealen, maar dat kan stains achterlaten (minder met waterverf, bijna niet zelfs voor zover ik weet) en beschadigd dus sneller.
Eventueel wil er vast wel iemand het doen, maar ja, hele lichaam opsturen is ook weer zo wat of course.
Misschien op dolliverse laten doen? Dan wil ik het zelfs nog wel doen als er materiaal voor is XD
Posted: 08 Jul 2009 00:09
by Meratin
@Angel: Dat vroeg ik mij ook al af, je hebt toch niet stiekem mijn gedachten gelezen, toch!?
Ik ben een keer een BJD tegen gekomen waarbij iemand zo'n opplak tatoeage had gebruikt, je weet wel van die soort stickers die je dan met warm water op kan plakken. Heeft iemand daar ervaring mee?
Posted: 08 Jul 2009 08:11
by BlackDragon
je kunt hele mooie mini tattoos kopen bij b.v. Claires als je zelf niet zo goed kunt schilderen, of als je het eng vindt om te doen.
Deze plak je door ze in water te leggen waarna ze los komen en dan schuif je ze op de plek waar je de tattoo wilt hebben, daarna sealen met MSC, dit werkt heel erg goed.
Bij Takahiro en Nariko zitten de tattoos al meer dan 1,5 jaar en zijn nog steeds onbeschadigd

Posted: 08 Jul 2009 11:43
by Angel
@ meratin: toevallig wel MWUHAHA
@ think pink!, Amaris
Heel erg bedankt!

Posted: 08 Jul 2009 15:14
by Yera
Het hangt af van wat voor een tattoo je wilt... voor een sterr lijkt me zo'n opwrijf plaatje zeer geschikt....
Voor een custom design is het beter om het zelf te doen of een artist in te huren...
Ik heb een aantal tattoo's gedaan nu en ik zou het graag doen...
Posted: 08 Jul 2009 18:59
by Angel
je hebt een PM Yera :]