Page 1 of 1

Vraagje over verwijderen

Posted: 31 May 2010 13:21
by kimichan84
Ik heb een beetje een dringend vraagje. Ik was vandaag mijn Leo's lijfje aan het bewerken en kwam er tot mijn schrik achter dat ik allemaal veegjes acrylverf over zijn beentjes heb weten te maken zonder het door te hebben. Denk dat het aan me vinger heeft gezeten van toen ik op zijn rug een japanse kanji aan het maken was (ben echt een kluns vandaag).

Mijn vraag is dus hoe kan ik dit verwijderen want op zijn voetjes kon ik het wel verbergen want het was echt heel licht bevlekt en hij moest toch vieze voeten krijgen maar over zijn beentjes vind ik wel een beetje jammer dus hoe krijg ik dat weg en wat gebruik ik daar het beste voor?

Posted: 31 May 2010 13:41
by Kayren
doekje, Nagellakremover zonder aceton en parfum (kruidvat ftw <3) en dan is t zo weg.

Posted: 31 May 2010 13:43
by holyvirus
Of als je toevallig nog wonderspons hebt liggen. Nat maken en dan flink boenen werkt ook. Dit is vooral handig als je nog niet geseald hebt.

Posted: 31 May 2010 13:44
by kimichan84
De wonderspons heb ik wel dus dat probeer ik eerst even danku!

Posted: 31 May 2010 13:46
by kimichan84
De wonderspons heb geholpen! Yayz! ^^