Maten van voeten.

Stel je vragen over levertijden, douane, reparaties, problemen, etc. of geef je antwoorden.
Zoek eerst of er een soortgelijke thread voor jouw vraag bestaat. In dit subforum is reageren na een lange tijd nog toegestaan.

Moderator: Café Mods

Brokkenpiloot.
Tiny
Tiny
Posts: 42
Joined: 17 Jun 2012 18:40

Maten van voeten.

Postby Brokkenpiloot. » 17 Jul 2012 14:39

Hey ik heb een klein vraagje.
Ik ben al een paar daagjes aan het kijken naar Illusion Spirit Aomai.
En volgends mij is haar lichaam 1/3 maar als ik naar de maat van haar voeten kijk dan is dat 6.6 cm en dat is dan toch 1/4 ?

Dus mijn vraag is. Welke maat schoenen zou ik dan moeten aanschaffen? 1/4 of 1/3 ? En moeten ze net de groot zijn of precies?

> Ik heb me best gedaan om het zo goed mogelijk uit te leggen <

Lavender-Traces
SD16
SD16
Posts: 790
Joined: 15 Dec 2010 20:25
Contact:

Postby Lavender-Traces » 17 Jul 2012 14:55

MSD voeten, dus 1/4, zitten vaak rond de 5,5-6 cm.
SD voeten vaak rond de 7-8. Dus 6,6 is zeker een SD voet.

Kijk bij sites altijd goed of ze de binnenmaat of de buitenmaat vermelden. Dit wil onderling weleens verschillen. (Daarbij is niet elke SD-maat die ze als 1/3e aangeven hetzelfde.) Het is ook niet erg als de schoen wat groter is. Dit valt meestal niet zo op als het maar een paar mm verschil is. Let wel dat hij niet te straks komt te zitten! ^^
There are some things you give up as teen ..
.. and there are some things you can't help but keep

Ezzora
SD
SD
Posts: 369
Joined: 28 Jul 2009 22:39
Location: Klaaswaal

Postby Ezzora » 17 Jul 2012 14:55

1/4 maat dolls hebben voeten van rond de 5.2 cm
1/3 maat is rond de 6.5

de 1/3 en 1/4 staat voor ALLEEN de lichaams lengte. De rest van de maten zijn zo uit verhouding dat je het onmenselijke maten zouden worden (voorbeeld, ik heb een sd met een taille van 15 cm, dat zou 45 cm zijn voor een vrouw van 1.80m, dat is niet gezond mogelijk)

verder; de schoenen moeten altijd een iets grotere binnenmaat hebben, buitenmaat kan al snel een cm of twee schelen
voorbeeld: de meisjes Delfs hebben een voet van 6.7 cm, hun schoenen hebben een binnenmaat van 7.5 en buitenmaat van 8
where I'm from, we believe all sorts of things that aren't true. We call it - "history."

User avatar
Gait
Moderator
Moderator
Posts: 617
Joined: 11 Oct 2010 14:29
Location: Schiermonnikoog

Postby Gait » 19 Jul 2012 16:28

Ik denk dat het eigenlijk niet veel uitmaakt qua maten die bij de schoenen staan en de voetmaten.
Zo heb ik een dolldie heeft 6,5 grote voeten, maar die past de 5,5 cm schoenen van dollzone. Dus persoonlijk trek ik me er weinig van aan, maar ik heb geen sd dus daar weet ik het verschil niet van x3
Image


Return to “FAQ en Informatie voor Beginners”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest