Eerste doll probleempjes

Stel je vragen over levertijden, douane, reparaties, problemen, etc. of geef je antwoorden.
Zoek eerst of er een soortgelijke thread voor jouw vraag bestaat. In dit subforum is reageren na een lange tijd nog toegestaan.

Moderator: Café Mods

Minaide
YoSD
YoSD
Posts: 94
Joined: 22 Jan 2011 19:57
Location: België
Contact:

Eerste doll probleempjes

Postby Minaide » 30 Apr 2011 22:44

Hier ben ik al met enkele dingen die me toch wat zorgen baren over mijn eerste Doll. xD

Dit zijn ze:
- Ze kan niet direct staan en bij het proberen om haar recht te zetten snapt haar beentje vaak naar binnen. Het is altijd haar rechterbeen.
- Als ze gewoon, zonder kledij, op haar achterste zit, dan zit ze scheef. Een beentje steekt gewoon de lucht in en en wilt niet gewoon op de grond liggen zodat ze recht zit.

Betekend dit dat ze gerestringed moet worden?

- Kan ik de eyeputty die nu rond haar ogen zit ook gebruiken als ik een nieuw paar koop of dien ik nieuwe eyeputty te kopen?
- Jullie gaven me tips om om het probleem met de afvallende pruik op te lossen met een wigcap of met de teut van een ballon. Moet ik die pruik dan vastplakken? :$

Er is een stipje op haar vinger. Kan ik hier iets tegen doen?
Hier zijn twee foto's ervan: 1 & 2

Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen en alvast bedankt! :dance:

Brigitte
*Puppetmaster*
*Puppetmaster*
Posts: 5157
Joined: 02 Feb 2008 16:38
Location: Tilburg

Postby Brigitte » 30 Apr 2011 22:59

stipje zou weg te poetsen moeten zijn met een wonderspons.

met een wigcap of ballon doe je eerst het rubber op het hoofd en daarna de pruik op je hoeft niks vast te lijmen.

Het kan idd betekenen dat ze gerestringd moet worden maar soms kan een hotgleu ook helpen. Kom je naar dolliverse. als het goed is daar een tafel waar je de hele dag terecht kan om dolls te restingen. daar kunnen ze je het beste adviseren wat te doen.
Image

Rosered
SD
SD
Posts: 373
Joined: 06 Sep 2007 17:34
Location: Ouderkerk

Postby Rosered » 01 May 2011 10:45

Voor eyeputty gebruik ik posterbuddies van Pritt. Die je nu hebt kun je gewoon hergebruiken. Wat voor soort zit er nu in? Als het niet meer kneedbaar is en brokkelig wordt zou ik nieuwe kopen.

Wondersponzen kun je kopen bij Kruidvat, je kunt er stukjes afbreken en ze droog of nat gebruiken, zelf maak ik ze altijd een beetje nat.

Het klinkt of 1 been een beetje te strak gespannen is. Idd goed idee om naar Dolliverse te komen. Vooral bij een eerste doll is het handig om hulp te hebben bij restringen. Hotglue helpt ook veel.
London // Dresden // Dublin // Goggles // Madeline // Melodi // Berry // Gum // Dresje // Asha // Kira
~Deviantart~

Minaide
YoSD
YoSD
Posts: 94
Joined: 22 Jan 2011 19:57
Location: België
Contact:

Postby Minaide » 01 May 2011 13:11

Bedankt!
Als ik de Kruidvat passeer spring ik er zeker eens binnen! ^-^

Alleen ga ik niet naar Dolliverse. Dat is vreselijk ver rijden en dat willen mijn ouders niet doen aangezien wij elk weekend druk bezig zijn. Alleen met de trein mag ik ook niet, dus Dolliverse is helemaal uitgesloten. :(
Is zelf een doll restringen heel moeilijk? Ik zou het wel eens willen proberen, maar ik weet niet wat jullie daarover denken.

En ik had nog een vraagje: klopt het dat er geen certificaat bijzit? Ik heb wel een kaartje waar opstaat: 'Fill birthdayin here' maar er is niets ingevuld, dus ik denk niet dat dat het certificaat is. :s
xx

serid13
SD16
SD16
Posts: 992
Joined: 03 May 2010 20:17
Location: Oudkarspel
Contact:

Postby serid13 » 01 May 2011 13:28

Van certificaten heb ik geen verstand.
Maar het is idd mogelijk om je doll zelf te restringen.
Het is jammer dat je zo ver weg woont, anders zou ik je er best mee willen helpen. Je kan zo'n stringpuller kopen, die verkoopt think pink ook, en dasn is het niet heel moeilijk om n doll te restringen.
Ik heb nog geen eigen doll, nuja, wel betaalt al, maar die is nog onderweg, maar ik heb wel al eens dolls gerestringed.
Wat voor merk Doll heb je? En welke mold?

niniatiale
Sabik
Sabik
Posts: 1580
Joined: 17 Apr 2008 21:35
Location: enkhuizen

Postby niniatiale » 01 May 2011 13:34

Een doll restringen is niet zo heel moeilijk, er staan verschillende tutorials op internet, deze bijvoorbeeld: http://www.fashiondoll.nl/restringing.htm
Ik hoop dat je er iets aan hebt.. ;)
mocht je nog meer vragen hebben kun je ze natuurlijk altijd stellen of misschien even kijken in het vragen en tips deel van het forum, want daar staan ook wel een aantal dingen in waar je misschien iets aan hebt. :)
@ home: Mauro {AA Yi}, Nate {Impldoll Iris}, Shaye {AR Little Fair Dana}

tha_queen_of_chaos
Hound
Hound
Posts: 1203
Joined: 29 Jul 2008 11:49
Location: Krommenie
Contact:

Postby tha_queen_of_chaos » 01 May 2011 14:15

NIet alle companies geven een certificaat. Dus als het er niet bijzit is dat niet erg.

En even restringen en wellicht hot glueën zal het hoogstwaarschijnlijk oplossen.
Shacking up with: Megami-limhwa luna, Kami- Soom Lazule, Akuma-Limhwa half elf, Seishin- Soom MD Sphaler
Seishin- Soom MD Sphaler
My livejournal NL BJD Forum

Hexje
Hound
Hound
Posts: 1236
Joined: 29 Sep 2007 20:26
Location: Lommel - België

Postby Hexje » 02 May 2011 20:25

Bedankt!
Als ik de Kruidvat passeer spring ik er zeker eens binnen! ^-^

Alleen ga ik niet naar Dolliverse. Dat is vreselijk ver rijden en dat willen mijn ouders niet doen aangezien wij elk weekend druk bezig zijn. Alleen met de trein mag ik ook niet, dus Dolliverse is helemaal uitgesloten. :(
Is zelf een doll restringen heel moeilijk? Ik zou het wel eens willen proberen, maar ik weet niet wat jullie daarover denken.

En ik had nog een vraagje: klopt het dat er geen certificaat bijzit? Ik heb wel een kaartje waar opstaat: 'Fill birthdayin here' maar er is niets ingevuld, dus ik denk niet dat dat het certificaat is. :s
xx
Hoi Minaide,
als je in de buurt van mol-balen-geel-lommel-neerpelt woont kan ik als je dat wil het aan je uitleggen en dat we dan samen je doll restringen.
Stuur me anders maar even een pm mocht je interesse hebben.

Groetjes Hexje

CherryBlossom
MSD
MSD
Posts: 247
Joined: 15 Oct 2010 20:51
Location: België

Postby CherryBlossom » 06 May 2011 21:49

En als je met mij met de trein mag reizen Minaide (ben ook van België), zou je dan naar dolliverse mogen? Ik ga wel pas naar die van oktober, die in juni kan ik niet halen. Mogelijk ging mijn vader mij zelfs brengen ^-^

Qua certificaten: mijn doll heeft er ook geen, zelfs geen kaartje met 'verjaardag' zoals jij omschrijft, dus daar zou ik me geen zorgen om maken.

Kayren
*Puppetmaster*
*Puppetmaster*
Posts: 2142
Joined: 06 Aug 2008 11:14
Location: Heemskerk

Postby Kayren » 07 May 2011 22:24

Aan de handjes te zien zou ik denken dat het een Dollzone is. Klopt dat? Dan klopt het idd dat er geen 'certificaat' bij zit. Het kaartje is een soort van certificaat en de verjaardag mag je zelf invullen. Dat heb ik ook.

Minaide
YoSD
YoSD
Posts: 94
Joined: 22 Jan 2011 19:57
Location: België
Contact:

Postby Minaide » 08 May 2011 19:28

@Hexje: Dankjewel voor je aanbod! Alleen heb ik het even gevraagd aan mijn ouders en die vinden het iets te ver om mij te brengen. Sorry...

@CherryBlossom: O, dat zou super zijn! Met iemand anders zou dat wel mogen, denk ik, ja! Van waar ben je ergens? Ik uit de buurt van Antwerpen - Mechelen.

@Kayren: Jups, ze is inderdaad een DollZone. ^-^

Bedankt voor jullie reacties allemaal!

CherryBlossom
MSD
MSD
Posts: 247
Joined: 15 Oct 2010 20:51
Location: België

Postby CherryBlossom » 08 May 2011 21:54

Ik van Antwerpen, Wijnegem/Wommelgem zijn de bekendste dorpen in mijn buurt ^-^


Return to “FAQ en Informatie voor Beginners”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest