Face-up en MSC verwijderen

Hoe je iets moet doen, hoe de materialen heten en waar je ze kan vinden.

Moderator: Café Mods

Starálfur

Face-up en MSC verwijderen

Postby Starálfur » 24 Jun 2010 14:00

Gisteren begon ik mijn Aitje schoon te maken, en dus moest ook de face-up eraf. Ik deed er alleen tweeënhalf uur over om 1 hoofdje en twee voetjes en handjes schoon te maken! Ik kreeg de face-up en blush er alleen af door heel hard te boenen met een watje met nagellakremover. Nu zit er rond de neus, mond, oren, vingers en tenen veel wit uitgeslagen MSC en nog veel resten face-up en blush, en ik krijg het echt niet weg. Borstels, tandenborstels, wattenstaafjes, tandenstokers, echt niets heeft enig effect. Een beetje face-up of blush dat achterblijft vind ik niet erg, maar het is echt vooral de MSC die is blijven zitten.
Ook hoefjes die ik ooit heb geseald met MSC zitten helemaal vol wit uitgeslagen MSC en ik krijg het er zelfs met een watje niet af..

Heeft iemand tips om het alsnog weg te krijgen?

BlackDragon
Sabik
Sabik
Posts: 1596
Joined: 29 Aug 2007 16:23
Location: Wijchen

Postby BlackDragon » 24 Jun 2010 14:33

Heb je nagellakremover met aceton of aceton verdund geprobeerd?
is aggressiever, maar werkt heel goed, wel ontzettend goed naspoelen met water, anders vreet het je resin aan.
"Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. and Today is a gift"

Starálfur

Postby Starálfur » 24 Jun 2010 15:23

Nee, heb alleen nagellakremover zonder aceton gebruikt. Ik zal eens met aceton proberen ^^ Bedankt

holyvirus
SD
SD
Posts: 280
Joined: 09 Sep 2007 22:26

Postby holyvirus » 24 Jun 2010 15:34

Ik zou persoonlijk geen nagellakremover met Aceton gebruiken, omdat in de nagellakremover nog meer stoffen in zit dat je resin door de Aceton kan beschadigingen of verkleuren. Gebruik liever gewoon pure aceton. Wel eerst testen bij de hoofdcap of het spul niet naar reageert. Het verschilt nogal bij resin hoe Aceton erop reageert heb ik gemerkt. (en zolang het hoofd niet een paar uur in weekt, smelt er ook niks weg ;)) Ik gebruik voor de wat gevoelige resin een acryllremover.

Ik laat het hoofje en eventuele andere delen een tijdje in een lauw sopje water weken. Soms helpt het ook om die paar lastige onderdelen wat los te weken.

Probeer de laatste restjes weg te boenen met de wonderspons. Let op dat je het niet in combo doet met je remover. Het schijnt nog al naar te reageren en voor je weet zijn je vingers "verbrandt". Met het resin doet het niks. Op sommige plaatsen waar het resin wat poreus/ruw is en waar makkelijk verf/msc kan blijven zitten, daarbij is schuurpapier de enige oplossing.

Nou dat is al een aardige lap tekst XD maar dit is wat ik zelf heb ondervonden.

Starálfur

Postby Starálfur » 24 Jun 2010 15:55

Hartstikke bedankt :D Ik zal eens op zoek gaan naar pure aceton en acrylremover ^^


Return to “Vragen en tips”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests